Фундація вшанувала пам’ять вбитого Андрія Парубія

Представники Фундації відвідали похорон вбитого Андрія Парубія та віддали честь визначному діячу сучасної України.Таким доробком, який залишив по собі Андрій Парубій мало хто з сучасників може пишатись. Людина історична і епохальна за своїми здобутками. Людина, що була вбита росією тими ж методами, що і Петлюра, Бандера, Шухевич, Фаріон, та багато інших великих діячів. Не дають спокою слова батька Андрія на похороні перед тисячним натовпом, про те, що його син, його колеги неодноразово звертались до влади про надання йому державної охорони, оскільки відчували загрозу його життю. Наша влада відмовила.

Росія не зникла, і вона буде поруч. Це — константа, на жаль, пора вже зрозуміти. Фраза “це все росія” за останні роки набула визначення саботажу, корупції, і просто списуванням, щоб не робити свою роботу. Вражає, що за рік часу в білий день у Львові вбивають дві історичні і дуже вагомі для України постаті. Як бачимо висновки не зроблено. На 4-й рік повномаштабної війни всі діячі рівня Фаріон і Парубія мали б мати державну охорону, давно. Парубій і Фаріон вже були не просто діячами, вони були символами, а держава повинна захищати свої символи, як прапор і герб.

Росія полює на небезпечних для себе, на тих, хто може чинити їй опір. Натомість вона оминає, манкуртів, плебеїв і меншовартісних пройдисвітів, вони точно в безпеці!

Вічна пам’ять Андрію Парубію і всім полеглим за волю України.

Андій Парубій тепер комендант Небесної Сотні.